购买 SIT8208AC-G1-28S-33.333300X | SIT8208AC-G1-28S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-28S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-28S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-28S-33.333300X?
BFC2373EL474MD BFC2373EL474MD Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD, Radial, * 查看
C327C182FAG5TA C327C182FAG5TA KEMET, CAP CER 1800PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
1808Y0630394KDR 1808Y0630394KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.39UF 63V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
M0116SD-161SDBR1-1 M0116SD-161SDBR1-1 Newhaven Display Intl, MODULE VF CHAR 1X16 5.29MM, -, * 查看
RNC60H6811BSRE6 RNC60H6811BSRE6 Vishay Dale, RES 6.81K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CB3JB1R20 CB3JB1R20 Stackpole Electronics Inc., RES 1.2 OHM 3W 5% CERAMIC WW, Axial, * 查看
hotSI8710AC-B-IS SI8710AC-B-IS Silicon Labs, DGTL ISO 3.75KV GEN PURP 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FTMH-130-02-F-DV-EP-A-P-TR FTMH-130-02-F-DV-EP-A-P-TR Samtec Inc., 1MM MICRO TERMINAL STRIPS, -, * 查看
DBO13W3S700G30LF DBO13W3S700G30LF Amphenol FCI, CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER, -, * 查看
307-044-540-202 307-044-540-202 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
VI-J50-IX-F1 VI-J50-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-28S-33.333300X
D# SIT8208AC-G1-28S-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-28S-33.333300X)