购买 SIT8208AC-G1-28S-12.288000T | SIT8208AC-G1-28S-12.288000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-28S-12.288000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-28S-12.288000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-28S-12.288000T?
SIT8209AC-2F-18S-148.500000X SIT8209AC-2F-18S-148.500000X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BC-32-30E-65.000000T SIT1602BC-32-30E-65.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
195D474X0035S2T 195D474X0035S2T Vishay Sprague, CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1507, 1507 (3718 Metric), * 查看
BSZ15DC02KDHXTMA1 BSZ15DC02KDHXTMA1 Infineon Technologies, MOSFET N/P-CH 20V 8TDSON, 8-PowerTDFN, * 查看
EL5210CY-T13 EL5210CY-T13 Intersil, IC OPAMP VFB 20MHZ RRO 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
V140LA20CPX2855 V140LA20CPX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
CMF5515R400DHEB CMF5515R400DHEB Vishay Dale, RES 15.4 OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012P-133-B-T1 RG2012P-133-B-T1 Susumu, RES SMD 13K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BKT-131-02-L-V-P BKT-131-02-L-V-P Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
D# SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-28S-12.288000T)
SIT8208AC-G1-28S-12.288000T
D# 1473-SIT8208AC-G1-28S-12.288000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV