购买 SIT8208AC-G1-28E-40.000000X | SIT8208AC-G1-28E-40.000000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-28E-40.000000X
SIT8208AC-G1-28E-40.000000X
SIT8208AC-G1-28E-40.000000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-28E-40.000000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-28E-40.000000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-28E-40.000000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-28E-40.000000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-28E-40.000000X?
1812WC681MATME 1812WC681MATME AVX Corporation, CAP CER 680PF 2.5KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotVS-MBRS320TRPBF VS-MBRS320TRPBF Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 20V 3A SMB, DO-214AA, SMB, * 查看
CRCW0603110KJNEA CRCW0603110KJNEA Vishay Dale, RES SMD 110K OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1825284 1825284 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 18POS 5.08MM, -, * 查看