购买 SIT8208AC-G1-25S-66.666600T | SIT8208AC-G1-25S-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-25S-66.666600T
SIT8208AC-G1-25S-66.666600T
SIT8208AC-G1-25S-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-25S-66.666600T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-25S-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-25S-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-25S-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-25S-66.666600T?
SIT1602BI-32-25N-30.000000Y SIT1602BI-32-25N-30.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
MAL205059471E3 MAL205059471E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 470UF 100V RADIAL, Radial, Can - 3 Lead, * 查看
hotMAX4544CPA+ MAX4544CPA+ Maxim Integrated, IC SWITCH SPDT 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
1784994 1784994 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 15MM, -, * 查看