购买 SIT8208AC-G1-25S-33.333300X | SIT8208AC-G1-25S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-25S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-25S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-25S-33.333300X?
SIT1602BI-12-XXS-66.666000D SIT1602BI-12-XXS-66.666000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
08055K180FAWTR 08055K180FAWTR AVX Corporation, CAP THIN FILM 18PF 50V 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VJ0805D241JLCAJ VJ0805D241JLCAJ Vishay Vitramon, CAP CER 240PF 200V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
IRF7809TR IRF7809TR Infineon Technologies, MOSFET N-CH 30V 17.6A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RT7280GQW RT7280GQW Richtek USA Inc., IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 10WDFN, 10-WFDFN Exposed Pad, * 查看
RNC50J3610BSRSL RNC50J3610BSRSL Vishay Dale, RES 361 OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50J4990FSRSL RNC50J4990FSRSL Vishay Dale, RES 499 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRGH0805J620R CRGH0805J620R TE Connectivity Passive Product, RES SMD 620 OHM 5% 1/3W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0434590040 0434590040 Molex, LLC, MINIFIT BMI VERT HDR MFBL /DH V2, -, * 查看
350848-2 350848-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PLUG 2POS UNIV-MATE-N-LOK, -, * 查看
788624-1 788624-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR, -, * 查看
CN1021A22G12P6-200 CN1021A22G12P6-200 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
D# SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-25S-33.333300X)
SIT8208AC-G1-25S-33.333300X
D# 1473-SIT8208AC-G1-25S-33.333300XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV