购买 SIT8208AC-G1-25S-33.300000T | SIT8208AC-G1-25S-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-25S-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-25S-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-25S-33.300000T?
445C32S13M00000 445C32S13M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 13.0000MHZ SERIES SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
7M48000014 7M48000014 TXC CORPORATION, CRYSTAL 48MHZ 18PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1EZ130DE3/TR8 1EZ130DE3/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 130V 1W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
DS1803Z-100/T&R DS1803Z-100/T&R Maxim Integrated, IC POT DUAL ADDRESS 100K 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Q6P3CXXR12 Q6P3CXXR12 APEM Inc., INDICATOR 12V 6MM PROMINENT RED, -, * 查看
M55342E06B1B43RWS M55342E06B1B43RWS Vishay Dale, RES SMD 1.43KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
NPDFT-2-R-L-S120-SKPP-M40A NPDFT-2-R-L-S120-SKPP-M40A ITT Cannon, LLC, CONN PANEL DRAIN SET SCREW 1POS, -, * 查看
TVP00RL-17-35HA-LC TVP00RL-17-35HA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 55POS PNL MT, -, * 查看
EBM08DCCS EBM08DCCS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
D# SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-25S-33.300000T)
SIT8208AC-G1-25S-33.300000T
D# 1473-SIT8208AC-G1-25S-33.300000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV