购买 SIT8208AC-G1-25E-3.570000X | SIT8208AC-G1-25E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-25E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-25E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-25E-3.570000X?
M39003/03-0285 M39003/03-0285 Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
420MXH560MEFC35X40 420MXH560MEFC35X40 Rubycon, CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
STFI40N60M2 STFI40N60M2 STMicroelectronics, MOSFET N-CH 600V 34A I2PAKFP, TO-262-3 Full Pack, I2Pak, * 查看
NCV86604BDT50RKG NCV86604BDT50RKG ON Semiconductor, IC REG LINEAR 5V 150MA DPAK-5, TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD, * 查看
ICS7152M-01 ICS7152M-01 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLOCK GENERATOR 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNC60K2212FSB14 RNC60K2212FSB14 Vishay Dale, RES 22.1K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MS27497T12A35SB MS27497T12A35SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
CN0966B22G19S10-000 CN0966B22G19S10-000 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE, -, * 查看
10120128-V0C-40DLF 10120128-V0C-40DLF Amphenol FCI, 4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
D# SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-25E-3.570000X)
SIT8208AC-G1-25E-3.570000X
D# 1473-SIT8208AC-G1-25E-3.570000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL