购买 SIT8208AC-G1-25E-19.440000T | SIT8208AC-G1-25E-19.440000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-25E-19.440000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-25E-19.440000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-25E-19.440000T?
JANTX1N4479CUS JANTX1N4479CUS Microsemi Corporation, DIODE ZENER 39V 1.5W D5A, SQ-MELF, A, * 查看
SMZJ3798B-M3/5B SMZJ3798B-M3/5B Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 24V 1.5W DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
RNF14FTD33K2 RNF14FTD33K2 Stackpole Electronics Inc., RES 33.2K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
D38999/26ZJ37SB D38999/26ZJ37SB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS3471L24-19SY MS3471L24-19SY Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 19POS INLINE SCKT, -, * 查看
FMC12DREH-S13 FMC12DREH-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
D# SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.44MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-25E-19.440000T)
SIT8208AC-G1-25E-19.440000T
D# 1473-SIT8208AC-G1-25E-19.440000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV