购买 SIT8208AC-G1-18S-66.666600T | SIT8208AC-G1-18S-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-18S-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-18S-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-18S-66.666600T?
GRM0335C1E681JA01D GRM0335C1E681JA01D Murata, CAP CER 680PF 25V C0G 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
CGA3E2X8R2A472K080AD CGA3E2X8R2A472K080AD TDK Corporation, CAP CER 4700PF 100V X8R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Y116950K0000T0L Y116950K0000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 50KOHM 0.01% 0.4W J LEAD, 3017 J-Lead, * 查看
A-TB350-TJ22 A-TB350-TJ22 Assmann WSW Components, TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM, -, * 查看
CA07A10SL-3SB CA07A10SL-3SB ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS JAM NUT W/SKTS, -, * 查看
D38999/20TD18JN D38999/20TD18JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP, -, * 查看
UT062448PZH UT062448PZH Souriau, CONN PLUG HSG MALE 48POS INLINE, -, * 查看
AFD57-24-31SN-6140 AFD57-24-31SN-6140 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE, -, * 查看
HI9P0509-5Z96 HI9P0509-5Z96 Renesas Electronics America, IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
D# SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-18S-66.666600T)
SIT8208AC-G1-18S-66.666600T
D# 1473-SIT8208AC-G1-18S-66.666600TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV