购买 SIT8208AC-G1-18S-33.600000X | SIT8208AC-G1-18S-33.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-G1-18S-33.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-G1-18S-33.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-G1-18S-33.600000X?
SIT8208AI-3F-28S-10.000000Y SIT8208AI-3F-28S-10.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SN74LVC3G04DCTRE4 SN74LVC3G04DCTRE4 Texas Instruments, IC TRIPLE INVERTER GATE 8-SM8, 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width), * 查看
RN60D31R7FB14 RN60D31R7FB14 Vishay Dale, RES 31.7 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AA0805FR-073K74L AA0805FR-073K74L Yageo, RES SMD 3.74K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AC0603FR-07191RL AC0603FR-07191RL Yageo, RES SMD 191 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
74479275222 74479275222 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 2.2UH 1.3A 176 MOHM, 0805 (2012 Metric), * 查看
BKT-143-04-L-V-A-TR BKT-143-04-L-V-A-TR Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
2-146492-3 2-146492-3 TE Connectivity AMP Connectors, 46 MODII HDR DRST UNSHRD STKG, -, * 查看
VE-241-EX-S VE-241-EX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
D# SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-G1-18S-33.600000X)
SIT8208AC-G1-18S-33.600000X
D# 1473-SIT8208AC-G1-18S-33.600000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV