| 零件编号 | SIT8208AC-8F-28E-40.500000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.8V, 4 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AC-8F-28E-40.500000Y D# SIT8208AC-8F-28E-40.500000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-8F-28E-40.500000Y) |