购买 SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y | SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y
SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y
SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-8F-25E-16.368000Y?
SIT1602BC-13-18E-74.175824E SIT1602BC-13-18E-74.175824E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
GRM31MR71E224JA01L GRM31MR71E224JA01L Murata, CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MCC19-14IO1B MCC19-14IO1B IXYS, MOD THYRISTOR DUAL 1400V TO240AA, TO-240AA, * 查看
AD7564ARS-B AD7564ARS-B Analog Devices Inc., IC DAC 12BIT QUAD 3.3V LP 28SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
1241.1100.5097 1241.1100.5097 Schurter Inc., SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V, -, * 查看