购买 SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y | SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y?
SIT8209AC-GF-18S-200.000000T SIT8209AC-GF-18S-200.000000T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 1.8V, 2, -, * 查看
HVMLS152M060EK0D HVMLS152M060EK0D Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 1500UF 20% 60V FLATPACK, FlatPack, Tabbed, * 查看
HRG3216P-1331-D-T1 HRG3216P-1331-D-T1 Susumu, RES SMD 1.33K OHM 0.5% 1W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RCS1608F2941CS RCS1608F2941CS Samsung, RESISTOR 0603 2.94KOHM 0.1W, -, * 查看
D38999/26FD35BE D38999/26FD35BE TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE, -, * 查看
PMC15-3 PMC15-3 Cosel USA, Inc., AC/DC PS (ENCLOSED TYPE), -, * 查看
V300C2H50B3 V300C2H50B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 50W, Quarter Brick, * 查看
VE-J5X-CZ-F3 VE-J5X-CZ-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y
D# SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-8F-18E-16.368000Y)