购买 SIT8208AC-83-28S-74.175824T | SIT8208AC-83-28S-74.175824T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28S-74.175824T
SIT8208AC-83-28S-74.175824T
SIT8208AC-83-28S-74.175824T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28S-74.175824T Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28S-74.175824T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28S-74.175824T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28S-74.175824T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28S-74.175824T?
SIT1602AIA7-25E SIT1602AIA7-25E SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1808J2500101FFR 1808J2500101FFR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
C410C621G2G5TA C410C621G2G5TA KEMET, CAP CER 620PF 200V C0G AXIAL, Axial, * 查看
PTF65148K00AXEK PTF65148K00AXEK Vishay Dale, RES 148K OHM 1/4W 0.05% AXIAL, Axial, * 查看
MCU08050D4752BP100 MCU08050D4752BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 47.5K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RMCF2010FT26R1 RMCF2010FT26R1 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 26.1 OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
ESQT-112-02-L-S-560 ESQT-112-02-L-S-560 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
951234-2520-AR-PR 951234-2520-AR-PR 3M, CONN HEADER 34POS 2MM VERT SMD, -, * 查看
5-104693-8 5-104693-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 80POS .050 VERT SMD, -, * 查看
VE-BWJ-IW-F2 VE-BWJ-IW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W, Full Brick, * 查看
VE-26B-CW-F1 VE-26B-CW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-28S-74.175824T
D# SIT8208AC-83-28S-74.175824T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.175824MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-28S-74.175824T)