购买 SIT8208AC-83-28S-66.666000Y | SIT8208AC-83-28S-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28S-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28S-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28S-66.666000Y?
T95R686M025ESSL T95R686M025ESSL Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 25V 20% 2824, 2824 (7260 Metric), * 查看
S-13R1G34-M5T1U3 S-13R1G34-M5T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
LB11967V-W-AH LB11967V-W-AH ON Semiconductor, IC MOTOR CTLR PAR/PWM SSOP20, 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotCD74ACT14M CD74ACT14M Texas Instruments, IC INVERTER GATE HEX 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
ESQT-103-02-H-D-309 ESQT-103-02-H-D-309 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
FMC35DREI-S734 FMC35DREI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
ABC07DRXS-S734 ABC07DRXS-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
D# SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-28S-66.666000Y)
SIT8208AC-83-28S-66.666000Y
D# 1473-SIT8208AC-83-28S-66.666000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV