购买 SIT8208AC-83-28S-12.288000X | SIT8208AC-83-28S-12.288000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28S-12.288000X
SIT8208AC-83-28S-12.288000X
SIT8208AC-83-28S-12.288000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28S-12.288000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28S-12.288000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28S-12.288000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28S-12.288000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28S-12.288000X?
MKP1848616094P4 MKP1848616094P4 Vishay BC Components, CAP FILM 16UF 5% 900VDC RAD 4LD, Radial, Can - 4 Lead, * 查看
VS-VSKD270-30PBF VS-VSKD270-30PBF Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN 3KV 135A MAGNAPAK, MAGN-A-PAK (2), * 查看
hotIS62WV25616BLL-55TLI IS62WV25616BLL-55TLI ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 4MBIT 55NS 44TSOP, 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
74LVC16374APFG 74LVC16374APFG IDT, Integrated Device Technology Inc, IC D-TYPE POS TRG DUAL 48TVSOP, 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
CY2DL1504ZXI CY2DL1504ZXI Cypress Semiconductor Corp, IC CLK BUFFER 2:4 1.5GHZ 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
H4147RDYA H4147RDYA TE Connectivity Passive Product, RES 147 OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
H87K87BYA H87K87BYA TE Connectivity Passive Product, RES 7.87K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216V-3302-W-T1 RG3216V-3302-W-T1 Susumu, RES SMD 33K OHM 0.05% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AR0805FR-07681RL AR0805FR-07681RL Yageo, RES SMD 681 OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
433203-16-0 433203-16-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438", -, * 查看
5-1473571-4 5-1473571-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN JUNCT BOX 4POS 2D FREE HANG, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-28S-12.288000X
D# SIT8208AC-83-28S-12.288000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-28S-12.288000X)
SIT8208AC-83-28S-12.288000X
D# 1473-SIT8208AC-83-28S-12.288000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV