购买 SIT8208AC-83-28E-62.500000T | SIT8208AC-83-28E-62.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28E-62.500000T
SIT8208AC-83-28E-62.500000T
SIT8208AC-83-28E-62.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28E-62.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28E-62.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28E-62.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28E-62.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28E-62.500000T?
SIT1602BC-81-30S-66.600000Y SIT1602BC-81-30S-66.600000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 6, -, * 查看
MKT1820633165 MKT1820633165 Vishay BC Components, CAP FILM 33UF 10% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
GCM0335C1E300JD03D GCM0335C1E300JD03D Murata, CAP CER 30PF 25V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
hotIRF1902TRPBF IRF1902TRPBF Infineon Technologies, MOSFET N-CH 20V 4.2A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
74VHCT138ATTR 74VHCT138ATTR STMicroelectronics, IC DECODER 3 TO 8 LINE 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RWR74S3R01DRRSL RWR74S3R01DRRSL Vishay Dale, RES 3.01 OHM 5W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
9T12062A41R2FBHFT 9T12062A41R2FBHFT Yageo, RES SMD 41.2 OHM 1% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT0402BRD0715R4L RT0402BRD0715R4L Yageo, RES SMD 15.4 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
TV06RW-25-19HB-LC TV06RW-25-19HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE, -, * 查看
XC6503D431MR-G XC6503D431MR-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 500MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-28E-62.500000T
D# SIT8208AC-83-28E-62.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-28E-62.500000T)
SIT8208AC-83-28E-62.500000T
D# 1473-SIT8208AC-83-28E-62.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV