购买 SIT8208AC-83-28E-32.768000Y | SIT8208AC-83-28E-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-28E-32.768000Y
SIT8208AC-83-28E-32.768000Y
SIT8208AC-83-28E-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-28E-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-28E-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-28E-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-28E-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-28E-32.768000Y?
FA-128 25.0000MD30Z-AJ0 FA-128 25.0000MD30Z-AJ0 EPSON, CRYSTAL 25.0000MHZ 8.0PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
UPM1A122MHD6TO UPM1A122MHD6TO Nichicon, CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
C781LA C781LA Powerex Inc., THYRISTOR DISC 2100V 2500A TBK, TO-200AF, * 查看