购买 SIT8208AC-83-25S-66.666660X | SIT8208AC-83-25S-66.666660X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-25S-66.666660X
SIT8208AC-83-25S-66.666660X
SIT8208AC-83-25S-66.666660X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-25S-66.666660X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-25S-66.666660X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-25S-66.666660X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-25S-66.666660X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-25S-66.666660X?
1808J2500273JDR 1808J2500273JDR Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 250V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotSN74AHC541PWRG4 SN74AHC541PWRG4 Texas Instruments, IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
2191UX1-6V 2191UX1-6V Visual Communications Company - VCC, LED IND LIGHT 6V RED, -, * 查看
Y00624K48800T0L Y00624K48800T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 4.488K OHM 0.6W 0.01% RADIAL, Radial, * 查看
RSF2JT510R RSF2JT510R Stackpole Electronics Inc., RES 510 OHM 2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
MRS25000C1470FRP00 MRS25000C1470FRP00 Vishay BC Components, RES 147 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
325101-18-0 325101-18-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.325", -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-25S-66.666660X
D# SIT8208AC-83-25S-66.666660X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-25S-66.666660X)