购买 SIT8208AC-83-25S-40.500000Y | SIT8208AC-83-25S-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-25S-40.500000Y
SIT8208AC-83-25S-40.500000Y
SIT8208AC-83-25S-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-25S-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-25S-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-25S-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-25S-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-25S-40.500000Y?
DSC1121DL2-032.0000 DSC1121DL2-032.0000 Microchip Technology, OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
C326C153K1G5TA C326C153K1G5TA KEMET, CAP CER RAD 15NF 100V C0G 10%, -, * 查看
hotLMV358MX/NOPB LMV358MX/NOPB Texas Instruments, IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
D3423 D3423 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY TELECOM DPDT 2A 5V, -, * 查看