购买 SIT8208AC-83-25E-66.666660T | SIT8208AC-83-25E-66.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-25E-66.666660T
SIT8208AC-83-25E-66.666660T
SIT8208AC-83-25E-66.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-25E-66.666660T Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-25E-66.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-25E-66.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-25E-66.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-25E-66.666660T?
ASTMUPLPV-312.500MHZ-LJ-E ASTMUPLPV-312.500MHZ-LJ-E Abracon LLC, OSC MEMS 312.500MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
EKMG101ELL100MF11D EKMG101ELL100MF11D United Chemi-Con, CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
CXA1512-0000-000N00M235H CXA1512-0000-000N00M235H Cree Inc., LED CXA1512 8.9MM WHT, -, * 查看
MCR10EZHF5103 MCR10EZHF5103 Rohm Semiconductor, RES SMD 510K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW06033K60FHEAP CRCW06033K60FHEAP Vishay Dale, RES SMD 3.6K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ESR18EZPF1212 ESR18EZPF1212 Rohm Semiconductor, RES SMD 12.1K OHM 1% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW06039R10JNEB CRCW06039R10JNEB Vishay Dale, RES SMD 9.1 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RC0201FR-0741R2L RC0201FR-0741R2L Yageo, RES SMD 41.2 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
HMC50DRYN-S93 HMC50DRYN-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100, -, * 查看
VE-B5T-CX-S VE-B5T-CX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-25E-66.666660T
D# SIT8208AC-83-25E-66.666660T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-25E-66.666660T)