购买 SIT8208AC-83-25E-66.660000T | SIT8208AC-83-25E-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-25E-66.660000T
SIT8208AC-83-25E-66.660000T
SIT8208AC-83-25E-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-25E-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-25E-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-25E-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-25E-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-25E-66.660000T?
PI49FCT3805BSE PI49FCT3805BSE Diodes Incorporated, IC CLK BUFFER 1:5 80MHZ 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
BK/AGC-V-2-1/4R BK/AGC-V-2-1/4R Eaton, FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), * 查看
TUM3J2K0E TUM3J2K0E Ohmite, RES 2K OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RMCF0402FT8R20 RMCF0402FT8R20 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 8.2 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
CA3102E18-21PB109 CA3102E18-21PB109 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
D38999/24TD5PE D38999/24TD5PE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ECC25DCAD-S189 ECC25DCAD-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, -, * 查看
VI-26P-IW-F4 VI-26P-IW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-25E-66.660000T
D# SIT8208AC-83-25E-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-25E-66.660000T)
SIT8208AC-83-25E-66.660000T
D# 1473-SIT8208AC-83-25E-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV