购买 SIT8208AC-83-25E-19.440000X | SIT8208AC-83-25E-19.440000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-25E-19.440000X
SIT8208AC-83-25E-19.440000X
SIT8208AC-83-25E-19.440000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-25E-19.440000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-25E-19.440000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-25E-19.440000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-25E-19.440000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-25E-19.440000X?
ECW-F4364RHL ECW-F4364RHL Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.36UF 3% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
1N5347BE3/TR8 1N5347BE3/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 10V 5W T18, T-18, Axial, * 查看
MC10ELT20DTR2 MC10ELT20DTR2 ON Semiconductor, IC XLATOR TTL-DIFF PECL 8-TSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
MLF1608A1R2KTD25 MLF1608A1R2KTD25 TDK Corporation, FIXED IND 1.2UH 50MA 650 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
LQW15AN5N7B8ZD LQW15AN5N7B8ZD Murata, FIXED IND 5.7NH 1.77A 40 MOHM, Nonstandard, * 查看
0878311629 0878311629 Molex, LLC, MGRID HDR SHRD VT W/PG/STDF, -, * 查看
9-1437719-6 9-1437719-6 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT SKT 3POS SLD CUP PNL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-25E-19.440000X
D# SIT8208AC-83-25E-19.440000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.44MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-25E-19.440000X)
SIT8208AC-83-25E-19.440000X
D# 1473-SIT8208AC-83-25E-19.440000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV