购买 SIT8208AC-83-18S-66.666600X | SIT8208AC-83-18S-66.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-18S-66.666600X
SIT8208AC-83-18S-66.666600X
SIT8208AC-83-18S-66.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-18S-66.666600X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-18S-66.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-18S-66.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-18S-66.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-18S-66.666600X?
1808J2000681JDR 1808J2000681JDR Knowles Syfer, CAP CER 680PF 200V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
VJ0805D681KLAAT VJ0805D681KLAAT Vishay Vitramon, CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MAL205352152E3 MAL205352152E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 1500UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can - 5 Lead, * 查看
ADA4891-3ARZ-RL ADA4891-3ARZ-RL Analog Devices Inc., IC OPAMP GP 240MHZ RRO 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
0915551 0915551 Phoenix Contact, CIR BRKR 800MA 250VAC 65VDC, -, * 查看