购买 SIT8208AC-83-18S-66.666000Y | SIT8208AC-83-18S-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-18S-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-18S-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-18S-66.666000Y?
0603J2001P50BQT 0603J2001P50BQT Knowles Syfer, CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0603Y0500152JDR 0603Y0500152JDR Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
GI851-E3/54 GI851-E3/54 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD, DO-201AD, Axial, * 查看
1091QM7-12V 1091QM7-12V Visual Communications Company - VCC, LED IND LIGHT 12V YELLOW, -, * 查看
ADZ12112H ADZ12112H Panasonic Electric Works, POWER RELAY 120A 1COIL HORIZ 12V, -, * 查看
AC0805FR-073M9L AC0805FR-073M9L Yageo, RES SMD 3.9M OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RMCF0603FT1R05 RMCF0603FT1R05 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.05 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PV72W12-3S PV72W12-3S ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS, -, * 查看
MS27467T23B55S-LC MS27467T23B55S-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE, -, * 查看
ECC35DKDS ECC35DKDS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
D# SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-18S-66.666000Y)
SIT8208AC-83-18S-66.666000Y
D# 1473-SIT8208AC-83-18S-66.666000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV