购买 SIT8208AC-83-18S-37.500000Y | SIT8208AC-83-18S-37.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-18S-37.500000Y
SIT8208AC-83-18S-37.500000Y
SIT8208AC-83-18S-37.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-18S-37.500000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-18S-37.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-18S-37.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-18S-37.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-18S-37.500000Y?
2N7002PT,115 2N7002PT,115 NXP, MOSFET N-CH 60V 0.31A SOT-416, SC-75, SOT-416, * 查看
RN60D2743FB14 RN60D2743FB14 Vishay Dale, RES 274K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF6075R000BHEB CMF6075R000BHEB Vishay Dale, RES 75 OHM 1W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-PA3J750V ERJ-PA3J750V Panasonic Electronic Components, RES SMD 75 OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ADUM3201WBRZ-RL7 ADUM3201WBRZ-RL7 Analog Devices Inc., IC DGTL ISO 2CH LOGIC 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FIRCH-2 FIRCH-2 Triad Magnetics, FIXED IND 3.05UH 9.7A 7.3 MOHM, Radial, * 查看