购买 SIT8208AC-83-18S-16.368000Y | SIT8208AC-83-18S-16.368000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-18S-16.368000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-18S-16.368000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-18S-16.368000Y?
SIT8208AC-81-25S-16.367667Y SIT8208AC-81-25S-16.367667Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
2220J0160180FFT 2220J0160180FFT Knowles Syfer, CAP CER 18PF 16V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1812J0100271GCT 1812J0100271GCT Knowles Syfer, CAP CER 270PF 10V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808J1K00102JDT 1808J1K00102JDT Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 1KV X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0603Y0253P30DCR 0603Y0253P30DCR Knowles Syfer, CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
EEE-FKC271XSP EEE-FKC271XSP Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 270UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
YK2212303000G YK2212303000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRIP 23CIRC 0.25", -, * 查看
ISL32600EFBZ ISL32600EFBZ Renesas Electronics America, IC TXRX RS485/RS422 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
D# SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-18S-16.368000Y)
SIT8208AC-83-18S-16.368000Y
D# 1473-SIT8208AC-83-18S-16.368000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV