购买 SIT8208AC-83-18E-32.768000X | SIT8208AC-83-18E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-18E-32.768000X
SIT8208AC-83-18E-32.768000X
SIT8208AC-83-18E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-18E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-18E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-18E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-18E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-18E-32.768000X?
SIT9120AC-2D3-25E156.25000Y SIT9120AC-2D3-25E156.25000Y SiTime, OSC MEMS 156.2500MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AI-23-18E-133.000000X SIT8209AI-23-18E-133.000000X SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BI-22-33E-28.636300G SIT1602BI-22-33E-28.636300G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2, -, * 查看
LGG2P681MELB25 LGG2P681MELB25 Nichicon, CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
SFR16S0004531FA500 SFR16S0004531FA500 Vishay BC Components, RES 4.53K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RC5025F1432CS RC5025F1432CS Samsung, RESISTOR 2010 14.3KOHM 0.67W, -, * 查看
ESQT-117-02-L-D-414 ESQT-117-02-L-D-414 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
C112 13D004 000 04 C112 13D004 000 04 Amphenol Sine Systems Corp, CONN RT ANG FEMALE 3POS W/LED, -, * 查看
396-100-541-802 396-100-541-802 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-18E-32.768000X
D# SIT8208AC-83-18E-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-18E-32.768000X)
SIT8208AC-83-18E-32.768000X
D# 1473-SIT8208AC-83-18E-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV