购买 SIT8208AC-82-33E-66.666600X | SIT8208AC-82-33E-66.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-33E-66.666600X
SIT8208AC-82-33E-66.666600X
SIT8208AC-82-33E-66.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-33E-66.666600X Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-33E-66.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-33E-66.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-33E-66.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-33E-66.666600X?
BFC246959183 BFC246959183 Vishay BC Components, CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD, Radial, * 查看
BCP54-10,135 BCP54-10,135 Nexperia USA Inc., TRANS NPN 45V 1A SOT223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
UCC2570DG4 UCC2570DG4 Texas Instruments, IC REG CTRLR BST FLYBK VM 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
G7J-3A1B-T AC24 G7J-3A1B-T AC24 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V, -, * 查看
RWR89N2870FSB12 RWR89N2870FSB12 Vishay Dale, RES 287 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505W33R0JED RCP0505W33R0JED Vishay Dale, RES SMD 33 OHM 5% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
TNPW060390R9BETA TNPW060390R9BETA Vishay Dale, RES SMD 90.9 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AT0603DRD0743R2L AT0603DRD0743R2L Yageo, RES SMD 43.2 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
87410-105LF 87410-105LF Amphenol FCI, CONN HEADER 10POS .050" STR PCB, -, * 查看
POE125U-8-N POE125U-8-N Phihong USA, POE INJECTOR 15.4W DESKTOP, -, * 查看
VI-J1F-MW-B1 VI-J1F-MW-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-33E-66.666600X
D# SIT8208AC-82-33E-66.666600X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-33E-66.666600X)
SIT8208AC-82-33E-66.666600X
D# 1473-SIT8208AC-82-33E-66.666600X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV