购买 SIT8208AC-82-33E-66.660000Y | SIT8208AC-82-33E-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-33E-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-33E-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-33E-66.660000Y?
BFC230362124 BFC230362124 Vishay BC Components, CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
FSV20150V FSV20150V Fairchild/ON Semiconductor, DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO277-3, TO-277, 3-PowerDFN, * 查看
LT6654AMPS6-2.5#TRMPBF LT6654AMPS6-2.5#TRMPBF Linear Technology, IC VREF SERIES 2.5V TSOT23-6, SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, * 查看
170M6513 170M6513 Eaton, FUSE SQUARE 900A 700VAC, Rectangular, Blade, * 查看
40-6518-101T 40-6518-101T Aries Electronics, CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD, -, * 查看
TSW-125-23-G-D TSW-125-23-G-D Samtec Inc., CONN HEADER 50POS .100" DL GOLD, -, * 查看
FH35C-33S-0.3SHW(50) FH35C-33S-0.3SHW(50) Hirose Electric Co Ltd, CONN FPC 33POS 0.30MM R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
D# SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-33E-66.660000Y)
SIT8208AC-82-33E-66.660000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-33E-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV