购买 SIT8208AC-82-33E-66.600000X | SIT8208AC-82-33E-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-33E-66.600000X
SIT8208AC-82-33E-66.600000X
SIT8208AC-82-33E-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-33E-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-33E-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-33E-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-33E-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-33E-66.600000X?
416F37413AAT 416F37413AAT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
BFC237352473 BFC237352473 Vishay BC Components, CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD, Radial, * 查看
1808Y1K00150GCR 1808Y1K00150GCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 1KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0034.5614.22 0034.5614.22 Schurter Inc., FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看