购买 SIT8208AC-82-33E-16.369000T | SIT8208AC-82-33E-16.369000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-33E-16.369000T
SIT8208AC-82-33E-16.369000T
SIT8208AC-82-33E-16.369000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-33E-16.369000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-33E-16.369000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-33E-16.369000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-33E-16.369000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-33E-16.369000T?
SIT9120AC-1C3-33S166.660000T SIT9120AC-1C3-33S166.660000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
LT3088MPST#TRPBF LT3088MPST#TRPBF Linear Technology, IC REG LIN POS ADJ 800MA SOT223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
PIC18LF2431-I/SP PIC18LF2431-I/SP Microchip Technology, IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP, 28-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
9201SH3ZQE 9201SH3ZQE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 6A 120V, -, * 查看
FVTS10R1E25K00JE FVTS10R1E25K00JE Vishay Huntington Electric Inc., RES CHAS MNT 25K OHM 5% 12W, Radial, Tubular, * 查看
3339P-1-103 3339P-1-103 Bourns Inc., TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
TVP00DZ-21-41BC TVP00DZ-21-41BC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20MD97HB-LC D38999/20MD97HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT, -, * 查看
RSC36DRTS RSC36DRTS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
CENB1030A2449Q01 CENB1030A2449Q01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-33E-16.369000T
D# SIT8208AC-82-33E-16.369000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.369MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-33E-16.369000T)
SIT8208AC-82-33E-16.369000T
D# 1473-SIT8208AC-82-33E-16.369000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV