购买 SIT8208AC-82-33E-16.368000Y | SIT8208AC-82-33E-16.368000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-33E-16.368000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-33E-16.368000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-33E-16.368000Y?
1N4977US 1N4977US Semtech Corporation, 62V ZENER 500W, -, * 查看
P16OAR11CBLU P16OAR11CBLU E-Switch, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V, -, * 查看
RG1005N-1910-B-T5 RG1005N-1910-B-T5 Susumu, RES SMD 191 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
TNPW080549K9BETA TNPW080549K9BETA Vishay Dale, RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRGH2010F23R2 CRGH2010F23R2 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 23.2 OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
YK5030403000G YK5030403000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374", -, * 查看
D38999/26FG11HN-LC D38999/26FG11HN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE, -, * 查看
ECE80US12 ECE80US12 XP Power, AC/DC CONVERTER 12V 80W, 4-DIP Module, * 查看
ISL83082EIUZ-T ISL83082EIUZ-T Renesas Electronics America, IC TXRX RS422/485 115KBPS 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
D# SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-33E-16.368000Y)
SIT8208AC-82-33E-16.368000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-33E-16.368000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV