购买 SIT8208AC-82-28S-74.175824T | SIT8208AC-82-28S-74.175824T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28S-74.175824T
SIT8208AC-82-28S-74.175824T
SIT8208AC-82-28S-74.175824T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28S-74.175824T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28S-74.175824T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28S-74.175824T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28S-74.175824T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28S-74.175824T?
501DCF-ADAG 501DCF-ADAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
UP050RH1R2M-KEC UP050RH1R2M-KEC Taiyo Yuden, CAP CER 1.2PF 50V R2H AXIAL, Axial, * 查看
0603Y2000120FFT 0603Y2000120FFT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotXP161A1355PR-G XP161A1355PR-G Torex Semiconductor Ltd, MOSFET N-CH 20V 4A SOT89, TO-243AA, * 查看
SI8235BD-D-IS SI8235BD-D-IS Silicon Labs, DGTL ISO 5KV 2CH GATE DVR 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
DF36A-50S-0.4V(55) DF36A-50S-0.4V(55) Hirose Electric Co Ltd, CONN RCPT 0.4MM 50POS AU SMD, -, * 查看
DF1BD-8P-2.5DSA(05) DF1BD-8P-2.5DSA(05) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN, -, * 查看
MS27467T25B43SL MS27467T25B43SL Souriau, CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE, -, * 查看
GSM25DRKI GSM25DRKI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
VE-JWZ-MW-F1 VE-JWZ-MW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W, Half Brick, * 查看
VI-20P-IX-F1 VI-20P-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28S-74.175824T
D# SIT8208AC-82-28S-74.175824T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.175824MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28S-74.175824T)