购买 SIT8208AC-82-28S-66.600000Y | SIT8208AC-82-28S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28S-66.600000Y?
AMIS39100PNPB3RG AMIS39100PNPB3RG ON Semiconductor, IC DVR OCT HI SIDE W/PROT 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
800AWSP9M7QE 800AWSP9M7QE E-Switch, SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V, -, * 查看
RLR32C15R0GMBSL RLR32C15R0GMBSL Vishay Dale, RES 15 OHM 2% 1W AXIAL, Axial, * 查看
RNF12FTD1K27 RNF12FTD1K27 Stackpole Electronics Inc., RES 1.27K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PF2203-4R7F1 PF2203-4R7F1 Riedon, RES 4.7 OHM 35W 1% TO220, TO-220-2, * 查看
TNPW2512475RBETG TNPW2512475RBETG Vishay Dale, RES SMD 475 OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
Y1636455R000A9W Y1636455R000A9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 455 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TNPW080515R0BETA TNPW080515R0BETA Vishay Dale, RES SMD 15 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
BKT-153-03-FM-V BKT-153-03-FM-V Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
91911-32109LF 91911-32109LF Amphenol FCI, CONN HEADER 9POS 1MM VERT SMD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
D# SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28S-66.600000Y)
SIT8208AC-82-28S-66.600000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-28S-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV