购买 SIT8208AC-82-28S-18.432000X | SIT8208AC-82-28S-18.432000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28S-18.432000X
SIT8208AC-82-28S-18.432000X
SIT8208AC-82-28S-18.432000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28S-18.432000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28S-18.432000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28S-18.432000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28S-18.432000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28S-18.432000X?
ATP214-TL-H ATP214-TL-H ON Semiconductor, MOSFET N-CH 60V 75A ATPAK, ATPAK (2 leads+tab), * 查看
TL7709ACDG4 TL7709ACDG4 Texas Instruments, IC SUPPLY-VOLT SUPERVISOR 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CY7C1565V18-375BZC CY7C1565V18-375BZC Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 72MBIT 375MHZ 165FBGA, 165-LBGA, * 查看
744C083393GP 744C083393GP CTS Resistor Products, RES ARRAY 4 RES 39K OHM 2012, 2012, Concave, Long Side Terminals, * 查看
D75K3R0E D75K3R0E Ohmite, RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 75W, Radial, 3 Lead, Tubular, * 查看
TYS6045470M-10 TYS6045470M-10 Laird-Signal Integrity Products, FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
0022280170 0022280170 Molex, LLC, KK 100 HDR FRLK VERT 17POS TIN, -, * 查看
ABC43DKSN-S1191 ABC43DKSN-S1191 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
SI5335D-B02031-GMR SI5335D-B02031-GMR Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28S-18.432000X
D# SIT8208AC-82-28S-18.432000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28S-18.432000X)
SIT8208AC-82-28S-18.432000X
D# 1473-SIT8208AC-82-28S-18.432000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV