购买 SIT8208AC-82-28E-66.660000X | SIT8208AC-82-28E-66.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28E-66.660000X
SIT8208AC-82-28E-66.660000X
SIT8208AC-82-28E-66.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28E-66.660000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28E-66.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28E-66.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28E-66.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28E-66.660000X?
C326C221KAG5TA7301 C326C221KAG5TA7301 KEMET, CAP CER 220PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
ADM6315-45D3ART-RL ADM6315-45D3ART-RL Analog Devices Inc., IC SUPERVISOR OD 4.50V SOT143, TO-253-4, TO-253AA, * 查看
CER0069A CER0069A Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components, FILTER CER DUPLEXER 1.9GHZ SMD, -, * 查看
RN55E5360DRE6 RN55E5360DRE6 Vishay Dale, RES 536 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
10106813-174112LF 10106813-174112LF Amphenol FCI, HERMAPHRODITIC 70POS 0.5MM SMD, -, * 查看
KJB0T25F35SN KJB0T25F35SN ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 128POS WALL MNT SKT, -, * 查看
CTV07RF-15-55PC-P35AD CTV07RF-15-55PC-P35AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD SLDR, -, * 查看
8380-3PG-522 8380-3PG-522 Conxall/Switchcraft, CONN RCPT 3POS INLINE PIN, -, * 查看
VE-BN1-EX-F1 VE-BN1-EX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28E-66.660000X
D# SIT8208AC-82-28E-66.660000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28E-66.660000X)
SIT8208AC-82-28E-66.660000X
D# 1473-SIT8208AC-82-28E-66.660000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV