购买 SIT8208AC-82-28E-66.600000T | SIT8208AC-82-28E-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28E-66.600000T
SIT8208AC-82-28E-66.600000T
SIT8208AC-82-28E-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28E-66.600000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28E-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28E-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28E-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28E-66.600000T?
06031U101KAT2A 06031U101KAT2A AVX Corporation, CAP CER 100PF 100V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotTPA731DGN TPA731DGN Texas Instruments, IC AMP AUDIO PWR .7W MONO 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
hotDG401AK DG401AK Vishay Siliconix, IC SWITCH CMOS 16DIP, 16-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
H4P910RFZA H4P910RFZA TE Connectivity Passive Product, RES 910 OHM 1W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MP930-50.0-1% MP930-50.0-1% Caddock Electronics Inc., RES 50 OHM 30W 1% TO220, TO-220-2, * 查看
743C083124JPTR 743C083124JPTR CTS Resistor Products, RES ARRAY 4 RES 120K OHM 2008, 2008, Concave, Long Side Terminals, * 查看
MMA02040C1002FB300 MMA02040C1002FB300 Vishay Beyschlag, RES SMD 10K OHM 1% 0.4W 0204, MELF, 0204, * 查看
892-80-070-20-001101 892-80-070-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 70POS 2.54MM T/H R/A, -, * 查看
0010321101 0010321101 Molex, LLC, 5.08SPOX FR/LC STR HDR 10, -, * 查看
VE-B3F-MY VE-B3F-MY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28E-66.600000T
D# SIT8208AC-82-28E-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28E-66.600000T)
SIT8208AC-82-28E-66.600000T
D# 1473-SIT8208AC-82-28E-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV