购买 SIT8208AC-82-28E-32.768000Y | SIT8208AC-82-28E-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-28E-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-28E-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-28E-32.768000Y?
EEC-S0HD223H EEC-S0HD223H Panasonic Electronic Components, CAP 22MF -20% +80% 5.5V T/H, Axial, Can - Horizontal, * 查看
0603J0630150JFT 0603J0630150JFT Knowles Syfer, CAP CER 15PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotMUR1620CT MUR1620CT ON Semiconductor, DIODE ARRAY GP 200V 8A TO220AB, TO-220-3, * 查看
S-8424AAJFT-TBG S-8424AAJFT-TBG SII Semiconductor Corporation, IC POWER SUPPLY SWITCHING 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RG1005N-1740-B-T1 RG1005N-1740-B-T1 Susumu, RES SMD 174 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
4379R-122KS 4379R-122KS API Delevan Inc., FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM, 2-SMD, * 查看
1638R-12H 1638R-12H API Delevan Inc., FIXED IND 470UH 112MA 17.9 OHM, Axial, * 查看
811-SS-009-30-008191 811-SS-009-30-008191 Preci-Dip, CONN SPRING LOAD 9POS SNGL SMD, -, * 查看
TVP00RW-13-8SB TVP00RW-13-8SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
D# SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-28E-32.768000Y)
SIT8208AC-82-28E-32.768000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-28E-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV