购买 SIT8208AC-82-25S-66.600000Y | SIT8208AC-82-25S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-25S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-25S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-25S-66.600000Y?
1812J2K00180GCT 1812J2K00180GCT Knowles Syfer, CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
160USC470MEFC25X25 160USC470MEFC25X25 Rubycon, CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotAD637SQ/883B AD637SQ/883B Analog Devices Inc., IC RMS/DC CONV PRECISION 14CDIP, 14-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
7103J19ZBE22 7103J19ZBE22 C&K, SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
HVA12FA500M HVA12FA500M Stackpole Electronics Inc., RES 500M OHM 1.2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TNPW2010221KBETF TNPW2010221KBETF Vishay Dale, RES SMD 221K OHM 0.1% 0.4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
DBMG5C5PJK87 DBMG5C5PJK87 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER, -, * 查看
ECC12DCMH ECC12DCMH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
D# SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-25S-66.600000Y)
SIT8208AC-82-25S-66.600000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-25S-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV