购买 SIT8208AC-82-25E-33.300000T | SIT8208AC-82-25E-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-25E-33.300000T
SIT8208AC-82-25E-33.300000T
SIT8208AC-82-25E-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-25E-33.300000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-25E-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-25E-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-25E-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-25E-33.300000T?
SIT1602BC-21-XXS-60.000000D SIT1602BC-21-XXS-60.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
CDV19FF331JO3 CDV19FF331JO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL, Radial, * 查看
CAT1232LPV-G CAT1232LPV-G ON Semiconductor, IC SUPERVISOR MPU 5V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看