购买 SIT8208AC-82-18S-66.666600Y | SIT8208AC-82-18S-66.666600Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-18S-66.666600Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-18S-66.666600Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-18S-66.666600Y?
SIT1602BI-82-28E-7.372800Y SIT1602BI-82-28E-7.372800Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
SIT1602BI-23-30S-38.000000E SIT1602BI-23-30S-38.000000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
405C11B26M00000 405C11B26M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
UKA1E221MPD UKA1E221MPD Nichicon, CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
RNC55H3091BSBSL RNC55H3091BSBSL Vishay Dale, RES 3.09K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
PTF656K1900FXEK PTF656K1900FXEK Vishay Dale, RES 6.19K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206CRD0724RL RT1206CRD0724RL Yageo, RES SMD 24 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRGH1206F115K CRGH1206F115K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 115K OHM 1% 1/2W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1931380000 1931380000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
10-69520-29P 10-69520-29P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG W/PINS, -, * 查看
ABC22DRMT ABC22DRMT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
D# SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-18S-66.666600Y)
SIT8208AC-82-18S-66.666600Y
D# 1473-SIT8208AC-82-18S-66.666600Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV