购买 SIT8208AC-82-18S-66.600000Y | SIT8208AC-82-18S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-18S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-18S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-18S-66.600000Y?
KMPC8265ACZUMIBC KMPC8265ACZUMIBC NXP, IC MPU MPC82XX 200MHZ 408TBGA, 480-LBGA, * 查看
NL2950BWL3R NL2950BWL3R Bulgin, INDICATOR LIGHT NEON 230V RED, -, * 查看
AML22CBF3BD AML22CBF3BD Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 125V, -, * 查看
NTCSMELFXX103JT NTCSMELFXX103JT Vishay BC Components, NTC THERMISTOR 10K OHM 5% DO213, DO-213AA, * 查看
4064320000 4064320000 Weidmuller, RELAY SS 5V/24V 0 1ADC, 4-SIP, * 查看
552567-2 552567-2 TE Connectivity AMP Connectors, HDWARE ASSY KIT BBL PM SHORT, -, * 查看
D38999/20JC35SN D38999/20JC35SN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 22POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
GCM18DTKN GCM18DTKN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.156, -, * 查看
1720430304 1720430304 Molex, LLC, CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
D# SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-18S-66.600000Y)
SIT8208AC-82-18S-66.600000Y
D# 1473-SIT8208AC-82-18S-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV