购买 SIT8208AC-82-18E-66.666600T | SIT8208AC-82-18E-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-18E-66.666600T
SIT8208AC-82-18E-66.666600T
SIT8208AC-82-18E-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-18E-66.666600T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-18E-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-18E-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-18E-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-18E-66.666600T?
588L144X2CAT 588L144X2CAT CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 14.4MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
0603Y1002P20DFT 0603Y1002P20DFT Knowles Syfer, CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
VIO25-06P1 VIO25-06P1 IXYS, MOD IGBT DIODE SGL 600V ECOPAC2, ECO-PAC2, * 查看
hotMC33879EKR2 MC33879EKR2 NXP, IC SERIAL SWITCH OCTAL 32SOIC, 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad, * 查看
INA2126UAG4 INA2126UAG4 Texas Instruments, IC OPAMP INSTR 200KHZ 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
V130LS2 V130LS2 Littelfuse Inc., VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM, Disc 7mm, * 查看
RNC50J1560DSRSL RNC50J1560DSRSL Vishay Dale, RES 156 OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206CRC07147RL RT1206CRC07147RL Yageo, RES SMD 147 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
2510R-84J 2510R-84J API Delevan Inc., FIXED IND 330UH 31MA 47 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
0387290537 0387290537 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375", -, * 查看
EEM44DRKI-S13 EEM44DRKI-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.156, -, * 查看
XC6217B222GR-G XC6217B222GR-G Torex Semiconductor Ltd, 200MA HIGH SPEED "GREEN OPERATIO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-18E-66.666600T
D# SIT8208AC-82-18E-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-18E-66.666600T)
SIT8208AC-82-18E-66.666600T
D# 1473-SIT8208AC-82-18E-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV