购买 SIT8208AC-82-18E-62.500000T | SIT8208AC-82-18E-62.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-18E-62.500000T
SIT8208AC-82-18E-62.500000T
SIT8208AC-82-18E-62.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-18E-62.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-18E-62.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-18E-62.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-18E-62.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-18E-62.500000T?
VJ1825A183KBCAT4X VJ1825A183KBCAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 0.018UF 200V NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
MCP1253-ADJI/MS MCP1253-ADJI/MS Microchip Technology, IC REG SWITCHD CAP ADJ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
93C66B-E/ST 93C66B-E/ST Microchip Technology, IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
SN74ALS169BDR SN74ALS169BDR Texas Instruments, IC COUNTER BIN 4BIT U/D 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotPIC16F873T-04/SO PIC16F873T-04/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CFR16J8R2 CFR16J8R2 TE Connectivity Passive Product, RES 8.20 OHM 1/4W 5% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-1GEJ3R3C ERJ-1GEJ3R3C Panasonic Electronic Components, RES SMD 3.3 OHM 5% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
3182-2PG-321 3182-2PG-321 Conxall/Switchcraft, CONN PLUG 2POS INLINE PIN, -, * 查看
V110B48C150BF2 V110B48C150BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-18E-62.500000T
D# SIT8208AC-82-18E-62.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-18E-62.500000T)
SIT8208AC-82-18E-62.500000T
D# 1473-SIT8208AC-82-18E-62.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV