购买 SIT8208AC-82-18E-33.600000X | SIT8208AC-82-18E-33.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-82-18E-33.600000X
SIT8208AC-82-18E-33.600000X
SIT8208AC-82-18E-33.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-82-18E-33.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-82-18E-33.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-82-18E-33.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-82-18E-33.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-82-18E-33.600000X?
C911U500JVSDBAWL20 C911U500JVSDBAWL20 KEMET, CAP CER 50PF 400VAC SL RADIAL, Radial, Disc, * 查看
1206Y1K50220JCR 1206Y1K50220JCR Knowles Syfer, CAP CER 22PF 1.5KV C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
DPG30C300PB DPG30C300PB IXYS, DIODE ARRAY GP 300V 15A TO220AB, TO-220-3, * 查看
hotX9317UPI-2.7 X9317UPI-2.7 Intersil, IC XDCP 100TAP 50K 3-WIRE 8-DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RWR81S8R25BSRSL RWR81S8R25BSRSL Vishay Dale, RES 8.25 OHM 1W 0.1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR74S56R2FSBSL RWR74S56R2FSBSL Vishay Dale, RES 56.2 OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RT0805BRB0726K1L RT0805BRB0726K1L Yageo, RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CSRN2010JTR180 CSRN2010JTR180 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.18 OHM 5% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
KD181052A000G KD181052A000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM, -, * 查看
hotFHP-08-02-T-S FHP-08-02-T-S Samtec Inc., CONN RCPT .156" 8POS TIN SMD, -, * 查看
L777TWA3W3PMP3V3FRM6 L777TWA3W3PMP3V3FRM6 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER, -, * 查看
TV07RQK-17-2SA TV07RQK-17-2SA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-82-18E-33.600000X
D# SIT8208AC-82-18E-33.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-82-18E-33.600000X)
SIT8208AC-82-18E-33.600000X
D# 1473-SIT8208AC-82-18E-33.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV