购买 SIT8208AC-81-33S-74.250000Y | SIT8208AC-81-33S-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-33S-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-33S-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-33S-74.250000Y?
SIT3809AI-2-25NE SIT3809AI-2-25NE SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.5V 10PPM SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
02013J0R1PBWTR 02013J0R1PBWTR AVX Corporation, CAP THIN FILM 0.1PF 25V 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
0603J1000150FFR 0603J1000150FFR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
S-817B12AY-B-G S-817B12AY-B-G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 1.2V 20MA TO92-3, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看
THS4032IDGNG4 THS4032IDGNG4 Texas Instruments, IC OPAMP VFB 100MHZ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
LTC2051HVHMS8#PBF LTC2051HVHMS8#PBF Linear Technology, IC OPAMP CHOPPER 3MHZ RRO 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
YC324-FK-07360RL YC324-FK-07360RL Yageo, RES ARRAY 4 RES 360 OHM 2012, 2012, Convex, Long Side Terminals, * 查看
M55342K06B4B12RT5 M55342K06B4B12RT5 Vishay Dale, RES SMD 4.12KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0444830002 0444830002 Molex, LLC, MINIFIT TPA RA HDR 30AU GRD PIN, -, * 查看
NM24C09N NM24C09N ON Semiconductor, IC EEPROM 8K I2C 100KHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
D# SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-33S-74.250000Y)
SIT8208AC-81-33S-74.250000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-33S-74.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV