购买 SIT8208AC-81-33E-74.250000T | SIT8208AC-81-33E-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-33E-74.250000T
SIT8208AC-81-33E-74.250000T
SIT8208AC-81-33E-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-33E-74.250000T Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-33E-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-33E-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-33E-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-33E-74.250000T?
SIT1602BI-73-25E-33.300000E SIT1602BI-73-25E-33.300000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
SIT8924BA-13-33E-25.000000G SIT8924BA-13-33E-25.000000G SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotUCC3808DTR-2 UCC3808DTR-2 Texas Instruments, IC REG CTRLR PUSH-PULL 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
E2A-M30KS15-WP-D2 2M E2A-M30KS15-WP-D2 2M Omron Automation and Safety, M30SHD NPB 15MM DC2W NC 2M CBL, Cylinder, Threaded - M30, * 查看
3862C-206-103AL 3862C-206-103AL Bourns Inc., POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR, -, * 查看
1755430000 1755430000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看
1-796644-2 1-796644-2 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM, -, * 查看