购买 SIT8208AC-81-33E-37.500000X | SIT8208AC-81-33E-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-33E-37.500000X
SIT8208AC-81-33E-37.500000X
SIT8208AC-81-33E-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-33E-37.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-33E-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-33E-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-33E-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-33E-37.500000X?
TAP106M016HSB TAP106M016HSB AVX Corporation, CAP TANT 10UF 16V 20% RADIAL, Radial, * 查看
1825J5000182MXR 1825J5000182MXR Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 500V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
93AA86AT-I/SN 93AA86AT-I/SN Microchip Technology, IC EEPROM 16KBIT 3MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
P51-2000-S-Z-M12-5V-000-000 P51-2000-S-Z-M12-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 2000PSIS 1/4 NPT 5V, Cylinder, * 查看
RWR82N35R2BRRSL RWR82N35R2BRRSL Vishay Dale, RES 35.2 OHM 1.5W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
CP00074R700JB14 CP00074R700JB14 Vishay Dale, RES 4.7 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
Y079339K0000B0L Y079339K0000B0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 39K OHM 0.6W 0.1% RADIAL, Radial, * 查看
RNCF1210DKE360K RNCF1210DKE360K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 360K OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CA3106E20-24SB15 CA3106E20-24SB15 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS, -, * 查看
D38999/26WD15AA D38999/26WD15AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE, -, * 查看
AMM43DCKT AMM43DCKT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-33E-37.500000X
D# SIT8208AC-81-33E-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-33E-37.500000X)
SIT8208AC-81-33E-37.500000X
D# 1473-SIT8208AC-81-33E-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV