购买 SIT8208AC-81-33E-32.768000Y | SIT8208AC-81-33E-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-81-33E-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-81-33E-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-81-33E-32.768000Y?
F17724472230 F17724472230 Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD, Radial, * 查看
1812J2000391FCR 1812J2000391FCR Knowles Syfer, CAP CER 390PF 200V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MAL215375101E3 MAL215375101E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
DS1845E-100+ DS1845E-100+ Maxim Integrated, IC POT/MEM DUAL NV 100K 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
20020002-H221B01LF 20020002-H221B01LF Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5.08MM, -, * 查看
OSTOQ223550 OSTOQ223550 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.81MM, -, * 查看
MS3450W32-15P MS3450W32-15P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
CTV06RW-15-5S-LC CTV06RW-15-5S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 5POS INLINE, -, * 查看
HD34-18-6SN HD34-18-6SN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT, -, * 查看
GCC31DRTI-S734 GCC31DRTI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
D# SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-81-33E-32.768000Y)
SIT8208AC-81-33E-32.768000Y
D# 1473-SIT8208AC-81-33E-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV